2:2
(0:1)
Komentuje: Adam Dořák

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.

Na druhé pozici v tabulce se umístili Slováci po výhře 3:0 nad Maltou. V tabulce druhých týmů drží zatím sedmou pozici. Nicméně ještě zbývají odehrát nějaké kvalifikační zápasy a není úplně jasné jak celá tabulka druhých týmů dopadne. Nicméně Slováci již mají splněno a mohou čekat na následující výboj v minitabulce.

Skotsko tento duel nezvládlo dle svých představ. Slovinci nehráli vůbec špatně a po celý zápas drželi více míč na svých kopačkách. Skotsku se snaha upřít nedá, avšak nestačilo to a bohužel nedokázali si udržet druhou pozici v tabulce.

90+5

90+4
Běží poslední nastavená čtvrtá minuta a vypadá to, že tento zápas nebude mít vítěze.

90+3
No a Cesar si během dvou minut vykoledoval další žlutou a půjde předčasně do kabin.

90+3
Na hřišti to trochu houstne a rozhodčí v závěru zápasu vytahuje jednu kartičku za druhou.

90+2
Žlutou kartu dostává Benjamin Verbič (Slovinsko).
Žlutou kartu dostává Christophe Berra (Skotsko).

90+1
Žlutou kartu dostává Boštjan Cesar (Slovinsko).

90+1
Ta nepřinesla nic vážného.

90
Darren Fletcher fauluje Rotmana a Slovinci budou zahrávat standardní situaci.

89
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Tim Matavž, přichází Amedej Vetrih.

88
Skotsko právě vstřelilo branku!
Kombinace Slovinců uprostřed hřiště se vymstila. Ztratili míč a na dlouhou přihrávku si naběhl před brankou ROBERT SNODGRASS, který přehazuje brankáře a vyrovnává stav zápasu. Asistence: Darren Fletcher.

86
Důkazem toho je další rohový kop...

85
Závěr zápasu dohrávají Slovinci s míčem na svých kopačkách.

84
Slovinsko bude zahrávat další rohový kop a se Skotskem je to již hodně vážné.

84
Bojan Jokić blokuje míč a nedovoluje soupeři vystřelit na branku.

83
Žlutou kartu dostává Charlie Mulgrew (Skotsko).

82
Naopak na druhé straně střílel nebezpečně Iličič a ten míjí prostor třech tyčí.

81
Skotsko zahrávalo rohový kop, po něm se skóre nemění a Slovinci drží svůj náskok.