0:0
(0:0)
Komentuje: Matúš Macháč

Držení míče: 76 % : 24 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 13:1. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 17:15.

Na svetový šampionát v Rusku idú Švédi! Tí dnešný duel zvládli presne tak, ako potrebovali a ubránili domácu výhru 1:0. Nebol to dnes v ich podaní najkrajší futbal, ale vo svete športu treba hrať aj takticky a to im dnes vyšlo na výbornú. Taliansko malo množstvo šancí, avšak Robin Olsen bol vyše 180 minút nepriestrelný. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť.

90+6

90+5
Taliansko s ďalším rohovým kopom, kde už taktiež šprintuje do pokutového územia brankár Buffon.

90+5
Hrá sa už cez čas. Uvidíme koľko sekúnd poskytne hlavný arbiter Antonio Lahoz Talianom navyše.

90+4
Dopredu sa dostali aj hostia, ktorí tak získali veľmi dôležité sekundy.

90+3
Žltú kartu dostáva Robin Olsen (Švédsko).

90+3
Na rohový kop Talianska nabehol aj Gianluigi Buffon, avšak k zakončeniu sa nedostal.

90+2
Žltú kartu dostáva Ciro Immobile (Taliansko).

90+2
Žltú kartu dostáva Federico Bernardeschi (Taliansko).

90+1
Taliansko sa už po niekoľkýkrát dožaduje pokutového kopu, ale ani tentokrát neboli ich prosby vyslyšané.

90
V druhom polčase sa bude hrať ešte 5 minút!

89
Andrea Barzagli sa voči Bergovi presadil nedovolene, čo znamená, že loptu budú mať na svojich kopačkách práve Švédi.

88
Marco Parolo skvele preskočil brániaceho hráča a nepríjemne ohrozil súpera peknou hlavičkou. Tá však nanešťastie pre Talianov skončila tesne vedľa.

87
Rukavice Robina Olsena dostali výrazne zabrať! Stephan El Shaarawy vyslal na bránku Švédska skvelý volej, proti ktorému však ešte lepšie zareagoval brankár.

86
Andrea Belotti napriahol a vypálil spoza pokutového územia, čo však nebolo najlepšie riešenie. Lopta totižto minula priestor troch žrdí, čo znamená opätovný zisk cenných sekúnd v prospech Švédska.

85
Tentokrát však defenzíva Švédska zapracovala na výbornú a loptu na prvý pokus poslali od bránky smerom preč.

84
Taliansko bude mať výhodu priameho kopu z podobnej vzdialenosti ako pred pár minútami, akurát z druhej strany.

83
Na centrovanú loptu si výborne počkal Marco Parolo, ktorý umiestnil loptu hlavičkou do dolného rohu. Skvelým zákrokom sa však blysol Robin Olsen.