koniec FC Barcelona – Celta Vigo
5:0
(4:0)
Komentuje: Matúš Macháč

Do štvrťfinále Copa del Rey postupuje Barcelona, ktorá po prvom zápase v Celte (1:1) jednoznačne doma rozdrvila svojho súpera debaklom 5:0. Po tomto výsledku postupuje v pohári zaslúžene ďalej. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť.

90+1

90
Nastavený čas bude činiť 60 sekúnd, teda 1 minútu.

89
Záver zápasu sa bude niesť pravdepodobne v pokojnom duchu. Loptu majú opäť hráči Barcelony.

88
Hostia budú tak dnes cestovať domov s pekným debaklom, ktorý si však pri prvom dejstve Barcelony určite zaslúžili.

87
Barcelona dala gól! Gól strelil IVAN RAKITIČ, ktorý sa ocitol pri rohovom kope úplne sám, a tak osamotený hlavičkuje na bezbranného Álvareza.

86
Domáci budú mať po zrazenej strele výhodu rohového kopu.

85
Záverečná päťminútovka je už v plnom prúde. V druhom dejstve sme nevideli značné množstvo šancí ako v tom prvom.

84
Za obranu hostí letela dlhá lopta, ktorá bola natoľko dlhá, že skončila mimo hracej plochy.

83
Futbalisti Celty Vigo však v útočnom pásme veľa vody nenamútili a krátko na to o loptu prišli.

82
Rohový kop však veľa vody nenamútil. Pri lopte aj naďalej zostávajú hráči Celty Vigo.

81
Thomas Vermaelen zrazil centrovanú loptu na rohový kop, a tak tu bude priestor pre hostí.

80
Zostáva nám približne 10 minút osemfinálového boja. Aktuálne sú pri lopte domáci.

79
Luís Suárez sa teraz snažil šalamúnsky prekonať vybehnutého Álvareza, ktorého takmer prekabátil z veľkej vzdialenosti. Jeho pokus však netrafil bránku.

78
V hre môžeme teraz sledovať veľké množstvo nepresností, ktoré majú za následok stratu lôpt.

77
Ťažisko hry sa presunulo do stredu poľa, kde lopta často mení svojho majiteľa.

76
Momentálne majú loptu na svojich kopačkách hráči Celty, ktorí pohodlne kombinujú na vlastnej polovičke.

75
Do konca riadneho času nám zostáva približne 15 minút. Opäť sa bude podľa môjho názoru nastavovať maximálne minúta za striedania, ak vôbec.