koniec po predl. Slovensko – Švédsko
3:4
(1:2, 1:1, 1:0 - 0:1)
Komentuje: Lukáš Pancurák

Skončilo sa dnešné stretnutie medzi Slovenskom a Švédskom, a to výsledkom 3:4 po predĺžení. Zo zápasu si tak odnášame jeden bod.

Najlepší hráči zápasu:

v tíme Slovenska: Patrik Rybár
v tíme Švédska: Adam Larsson

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim. za pozornosť vám z Kodane ďakuje Lukáš Pancurák.

64:19
Švédsko dalo gól!
Tak napokon to Švédi predsa len rozhodli vo svoj prospech. Škoda momentu, ktorý prišiel 41 sekúnd pred koncom. Pred bránkou boli dvaja súperi, puk si ale do siete zrazil Sekera. Každopádne, za strelca gólu je označený MIKA ZIBANEJAD. Asistencie: Rickard Rakell, John Klingberg.

64:19
Sekera si dal vlastný gól. Ešte sa tam snažíme reklamovať postavenie mimo hry, všetko posúdi videorozhodca.

63:42
Vylúčenie v tíme Slovensko (Marek Ďaloga – 2 min., hákovanie).

63:28
Krištof prenechal puk Nagyovi. Ten sa ešte dostal bližšie k bránke a zakončil. Nanešťastie len priamo do pripraveného Hellberga.

63:05
Posledné dve minúty predĺženia.

62:26
Veľká šanca aj na strane Švédska! Strieľal Klingberg, jeho výborné zakončenie zápästím musel do lapačky chytiť Rybár.

61:46
Švédom odskakuje puk od čepelí, Slovensko sa dostalo do ďalšej šance. Spomedzi kruhov pálil Hovorka tesne vedľa bránky.

60:48
V prečíslení dvoch proti jednému vzal na seba zodpovednosť Nagy. Nanešťastie jeho zakončenie Hellberg prečítal a puk zastavil.

60:16
Predĺženie sa odohrá vo formáte troch proti trom a bude trvať päť minút. To všetko, pochopiteľne, za predpokladu, že niektorá z reprezentácii nerozhodne o svojom víťazstve skôr.

60:01
Začalo sa predĺženie.

Tretia tretina je na konci. V riadnej hracej dobe sme víťaza nespoznali, istý tak máme jeden bod. Po trojminútovej prestávke bue nasledovať predĺženie.

60:00
Tretia tretina sa skončila.

59:06
Prebieha záverečná minúta riadnej hracej doby.

58:16
Mattias Janmark puk zaviezol do nášho obranného pásma. Našťastie tam ale nehrali Švédi vôbec ideálne a sami si blokovali vlastné prihrávky.

57:32
Ďalšie zakázané uvoľnenie troch koruniek.

56:36
Slovensko mohlo skórovat! Haščák sa natlačil pred bránku a zakončil. Jeho prvý pokus ešte gólman vyrazil, druhý smeroval tesne vedľa švédskej svätyne.