koniec M. Barthelová – M. Rybáriková
2:1
(6:3, 1:6, 7:5)
Komentuje: Miroslav Revaj

To je už z mojej strany všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj.

Koniec zápasu

7:5
GEM, SET, ZÁPAS Mona Barthelová! Slovenská tenistka ukončila tento zápas nepresným forhendom do autu a tak nemecká tenistka vyhráva tretí setom pomerom 7:5 a tak sa stáva víťazkou tohto zápasu. Rozhodujúci tretí set bol najdramatickejší, už to vyzeralo na hladké víťazstvo Barthelovej, ale naša tenistka ešte zabojovala a zdramatizovala tretie dejstvo, ale na turnaji v Nottinghame napokon končí.

A-40
Opäť má však Barthelová šancu ukončiť tento zápas!

40-40
Magdaléna odvracia ďalší mečbal a tak sa ešte drží v tomto zápase čo jej sily stačia.

40-30
Prvú hrozbu sa našej tenistke podarilo odvrátiť.

40-15
Mona Barthelová získava dva mečbaly!

30-15
Druhý fiftín v rade pre nemeckú tenistku.

15-15
Po 15 na oboch stranách.

15-0
Barthelová predviedla úspešný smeč na sieti a tak získava fiftín na svoje konto.

6:5
Koniec prestávky, podávať bude Magdaléna Rybáriková.

6:5
Nasleduje prestávka a výmena strán.

6:5
Bekhend našej tenistky putuje von z dvorca a tak Barthelová ide v treťom sete do vedenia 6:5 a tak Magdaléna Rybáriková pôjde podávať na udržanie sa v tomto zápase a vynútenie si tajbrejku!

A-40
Presným forhendom na čiaru získava Barthelová gembal.

40-40
Barthelová odvrátila aj druhý brejkbal a tak tento gem sa presúva na zhodu 40:40!