koniec HC Slovan Bratislava – HC Salavat Julajev Ufa
2:5
(0:2, 2:2, 0:1)
Komentuje: Vladimír Korduliak

Je dobojované a Ufa si z Bratislavy odvezie oba body. Najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení: v tíme hostí Teemu Hartikainen, v tíme domácich Rudolf Červený. V tretej tretine sme videli jeden gól, ktorý po brejkovej akcii "sám na brankára" zaznamenali hostia. Domáci sa ešte snažili s výsledkom niečo urobiť, aj v záverečnej presilovke, nepodarilo sa im to. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 16:8, celkom 33:28. Dobrú noc priaznivcom belasých z Bratislavy želá Vladimír Korduliak.

59:59
Sersen mohol kozmeticky upraviť výsledok, pálil z vrcholu pravého kruhu, Metsola puk poslal na ochranné sklo.

59:27
Kadejkin inkasuje dve minúty za seknutie a Slovan si v závere zápasu zahrá ešte presilovú hru.

59:18
Lunter dostal puk na palicu pred bránkou súpera, tomuto chýbalo len presnejšie zakončenie, puk skončil mimo priestor bránky Ufy.

57:43
Slovan stratil puk v pásme a k pohotovému zakončeniu sa opäť dostal Burmistrov, Štěpánek cez vyrážačku puk poslal do rohu klziska, Slovan pôjde do akcie.

55:57
Liška to skúsil na prekvapenie spoza bránky smerom do bránkoviska, Metsolu na hruškách však nenachytal.

54:27
Kugryšev z ľavej strany poslal puk pred bránku a Sergejev sa do listiny strelcov nezapíše, pretože puk poslal okolo ľavej spojnice domácej klietky za bránku.

52:56
Hostia v plnom počte, Slovan svoju presilovku v gól pretaviť nedokázal.

52:48
Sersen vystrelil príklepom od modrej z jej stredu, Metsola puk zatočil do svojej lapačky.

51:52
Puk opäť v moci Metsolu pod jeho rukavicami v bránkovisku, Slovan svojich fans ani teraz nepotešil.

51:37
Slovan priviezol puk do bránkoviska, Metsola ho pohotovo schoval pod svoju rukavicu a upokojil hru na ľadovej ploche.

50:56
Bailey poslal hitom na ľad Sergejeva za bránkou hostí, ten to neuniesol a sekol Baileyho, presilovka pre belasých je na mieste.

48:15
Sukeľ krásne vystrelil z medzikružia a Metsola teraz cez svoje pravé rameno puk vyrazil späť do hry.

47:16
Gélinas vystrelil z ľavej strany od kruhu, Metsola poslal puk späť do hry, Slovan bojuje o puk v zóne súpera.

46:43
Salavat Ufa dala gól!
Slovan chyboval prihrávkou v pásme súpera, do brejku sa dostal DMITRIJ KUGRYŠEV a zoči-voči Štěpánkovi pomedzi betóny zakončil.

46:23
Ofsajd hostí, ktorí jednoznačne nehrajú na udržiavanie výsledku.

44:30
Slovan opäť nepríjemne pohrozil svojmu súperovi v okolí bránky Metsolu, chýbalo tomu už len úspešné strelecké zakončenie.

44:16
Domáci v plnom počte, Slovan svoje oslabenie ubránil.

43:32
Burmistrov a jeho pekná strela z pravého kruhu, Štěpánek puk poslal do rohu klziska a opäť tak podržal tím domácich.