(0:1)
Komentuje: Rastislav Štrauch

85
Bayern dal gól!
Výborný výkon hostí korunovaný a odmenený tretím gólom v sieti ter Stegena. Gnabry orazítkoval iba tyč, no lopta sa opäť odrazila k ROBERTOVI LEWANDOWSKEMU, ten poslal celú defenzívu Barcy „na zadok“ a nekompromisne dáva svoj druhý gól v zápase – 0:3.

56
Druhý gól visel na vlásku už dlho a po desiatich odohraných minútach v druhom polčase ho strieľa ROBERT LEWANDOWSKI. Ten sa dostal k lopte potom, čo Musiala napálil žrď a poľský snajper len dorazil do odkrytej siete – 0:2.

34
Nemecký tím sa dostáva do vedenia! Spoza šestnástky napriahol k technickej strele THOMAS MULLER a jeho zrazený pokus končí za bezmocným ter Stegenom, ktorý nemal šancu reagovať – 0:1. Nešťastníkom bol v tejto situácií Garcia, ale gól bude určite pripísaný nemeckému reprezentantovi.