koniec Slovensko – Francúzsko
3:5
(1:0, 2:1, 0:4)
Komentuje: Dávid Švec

Ja sa s vami pre dnešok ešte nelúčim, od 19:45 budeme spoločne sledovať zápas Kanada – Česko. Zatiaľ dočítania priatelia.

Najlepším hráčom Francúzska je obranca Baptiste Amar, ktorý nám dnes dal dva góly.

Najlepším hráčom Slovenska je dvojgólový Ladislav Nagy.

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou, v tretej tretine sme doslova vybuchli a inkasovali sme až štyri góly. Prehrávame teda 3:5 a komplikujeme si situáciu v našej skupine, napriek tomu však ešte stále nie je nič stratené.

60:00

59:48
Dámy a páni, je mi to nesmierne ľúto, ale je koniec, dnes s Francúzskom prehráme.

59:32
Francúzsko dalo gól!
Nuž, pri rozohrávke chybujeme a Francúzsko dáva piaty gól. Celej našej obrane ušiel ANTOINE ROUSSEL a dáva gól do opustenej bránky Slovenska.

59:22
Marek Hrivík inkasoval tvrdý hit za Huetovou bránkou, puk smeruje von z nášho útočného pásma.

59:01
Ostáva menej ako minúta, sme nasťahovaní pred Huetom.

58:48
Ján Laco odchádza z bránky, hráme power-play.

58:15
Robíme chyby pri rozohrávke a nevieme sa dostať z obranného pásma.

58:01
Do konca tretej tretiny ostáva menej ako dve minúty.

57:55
Hrá sa však za našou bránkou.

57:27
Do akcie posiela tréner Vujtek to najlepšie, čo na tomto šampionáte máme.

57:10
Oddychový čas Francúzsko.

57:01
Do konca tretej tretiny ostávajú menej ako tri minúty a nás už tlačí čas, pretože potrebujeme aspoň vyrovnať.

56:19
Tak toto už je zlé, pretože po sérii striel sme nechali pred Jankom Lacom nikým nebráneného DAMIENA FLEURYHO, ktorý na dvakrát prekonal nášho brankára. Nuž, keď obrana nepomôže, môže sa náš gólman aj roztrhať. Asistencie: Teddy da Costa, Anthony Guttig.