koniec LG Green Staff Bratislava – HBC Kladno
5:4
(2:2, 2:1, 1:1)
Komentuje: Tomáš Melicherčík

Do semifinále postupuje tím LG Bratislava, ktorý zdolal české Kladno najtesnejším rozdielom 5-4. Kladno síce bolo v druhej tretine lepším celkom, no práve tá rozhodla o víťazstve Bratislavy. V semifinále sa LG stretne s Oberwillom.

45:00
Kladno dáva gól!
Kozmetická úprava skóre, v poslednej sekunde strelilo gól Kladno, autorom gólu bol HNÍZDIL.
Asistencie: Kudela

44:43
Na trestnú lavicu ešte ide hráč LG Škultéty za krošček.

44:34
Kladno opäť skúša hru bez brankára.

44:20
Koniec zápase sa poriadne naťahuje, veľmi často sa hra prerušuje.

44:03
LG AZ Hokej Bratislava dáva gól!
Hráči LG pridávajú do prázdnej brány poistku k výsledku. Cez celé ihrisko sa do opustenej bránky trafil KANICH.
Asistencie: bez asistancie

43:20
Kladno hrá bez brankára!

43:09
Kladno si zobralo oddychový čas.

42:50
Kladno sa teraz dostalo do pásma svojho súpera, po strelu od modrej vzplanuli vášne pred Dubnickým.

41:45
Hra sa prelieva z jednej strany na druhú, Kladno sa nedokáže usadiť v pásme svojho súpera.

40:29
Dubnický s prehľadom kryje strelu Kladna, hráči českého tímu začínajú byť nervózni.

39:15
LG sa darí držať loptičku ďaleko od svojej brány, teraz hrajú Bratislavčania naozaj dobre.

38:04
LG je v plnom počte, Kladnu sa kráti čas na vyrovnanie.

36:56
Kladno stráca pásmo, jeden z jeho hráčov posunul bránu.

36:04
Tak som to zakríkol, Kladno dostáva možnosť presilovej hry, na trestnú lavicu ide Minárik za podrazenie na dve minúty.

35:25
Tvrdé osobné súboje pred bránou LG, všetko však v rámci pravidiel.

34:35
Problémy Kladna pri rozohrávke z vlastného pásma, Bratislavčania sa takmer dostali do šance.

33:15
Zakázané uvoľnenie LG, Kladno sa snaží stupňovať tlak.

32:10
Do útoku sa dostali hráči LG, Jirotka však bez problémov zlikvidoval strelu na svoju bránu.

31:16
LG začína opatrne, no Kladno chce streliť rýchly gól, ktorý by znamenal vyrovnanie. Proti bol teraz Dubnický.

30:01
Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretiny vedie LG nad Kladnom v pomere 4-3. V tejto časti boli lepší hráči českého tímu, no paradoxne ju prehrali. Bratislavčanom môže obrat a najmä gól do šatne veľmi pomôcť.

30:00
Druhá tretina sa skončila.

29:26
Bleskovo využitá presilová hra a LG otáča skóre. Strela od modrej prešla až za chrbát Jirotku, úspešným strelcom bol ONDRUŠEK.
Asistencie: Škultéty, Fumač

29:20
Ďalšie vylúčenie na strane Kladna, za napadnutie si ide sadnúť na dve minúty Šicha.

28:48
Kladno sa ubránilo a už hrá v plnom počte.

27:50
LG hralo presilovku dobre, Kladno sa však dokázalo oslobodiť.

26:48
Protiútok Bratislavy zastavený nedovoleným zákrokom hráča Kladna. Na dve minúty ide na trestnú lavicu Soukup za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

25:30
Tempo zápasu sa stupňuje, pribúdajú osobné súboje. Hrá sa naozaj skvelý zápas, naďalej s prevahou Kladna.

24:40
Kladno ale pokračuje vo svojej aktivite a chce svoj dobrý výkon v prostrednej časti hry korunovať gólom.

24:00
Akurát som chcel napísať, že Kladno je lepším tímom, keď z ničoho nič udrel slovenský zástupca. Po ojedinelej akcii sa dokázal presadiť FUMAČ.
Asistencie: Škultéty

22:35
Dubnický prerušuje hru po strele od modrej čiary.

21:40
Nádejná akcia LG, keď si obranca zbiehal medzi kruhy, jeho strela bola ale nepresná.

20:37
Gól okamžite po buly. Na vyhraté buly zareagoval ihneď strelou z prvej ŠÍCHA a dostáva svoj tím po prvýkrát do vedenia.
Asistencie: Ogurčák

19:43
V plnom počte je už aj Kladno, stav zatiaľ ostáva nezmenený.

18:38
LG hrá už s piatimi hráčmi a zahrá si skrátenú presilovú hru.

17:43
Sily na hracej ploche sa nám vyrovnajú, na trestnú lavicu putuje aj hráč Kladna Soukup za podrazenie.

17:25
Zakázané uvoľnenie Kladna v presilovej hre.

16:38
Aktivita Kladna priniesla čiastkové úspechy, LG sa bude musieť dve minúty brániť po vylúčení Škultétyho za napadnutie.

15:38
Aktivita Kladna sa skončila tým, že hráči Bratislavy vyhodili loptičku mimo hracej plochy. Vhadzovať sa bude pred Dubnickým.

15:01
Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine je stav stretnutia nerozhodný, videli sme po dvoch góloch na oboch stranách. Sledujeme veľmi kvalitný hokejbal v naozaj vysokom tempe, verme, že v takejto hre budú oba celky pokračovať.

15:00
Prvá tretina sa skončila.

13:37
Hrá sa naďalej vo vysokom tempe, obidva tímy chcú samozrejme do medailových bojov postúpiť. Momentálne má mierne navrch LG Bratislava.

12:12
A je opäť vyrovnané. Nenápadná strela od modrej prepadla lacná, jednoduchá loptička brankárovi za chrbát. Strelcom gólu je KUDELA.
Asistencie: bez asistencie

11:15
Krásny gól Bratislavčanov! Zoči-voči brankárovi sa po excelentnom blafáku presadil TAKÁČ a dostáva svoj tím do vedenia.
Asistencie: Kanich

10:14
Kladno stále pri chuti, Dubnický musel ukázať svoje umenie.

09:16
Tak nakoniec po tlaku prichádza aj vyrovnanie! Strelou od modrej sa dokázal presadiť SOUKUP ,ktorý prepálil všetko, čo mu stálo v ceste.
Asistencie: Šícha

09:08
Hrá sa teraz najmä pred bránou Bratislavčanov, tí však odolávajú.

08:05

06:50
Kladno sa teraz po druhýkrát oslobodzuje, LG zatiaľ nehrá dobre túto početnú výhodu.

06:05
A máme tu prvé vylúčenie v zápase, kedy dve minúty dostal hráč Kladna Ogurčák za nedovolené bránenie.

05:30
Sledujeme viacero nepresností na oboch stranách, zápas má dobré tempo ale bez vyložených šancí.

04:21
Ojedinelá akcia Kladna, po ktorej však Dubnický bez problémov kryje loptičku.

03:30
Hrá sa väčšinou v pásme Kladna, k zakončeniu sa však LG nedostáva.

02:00
Hráčov Bratislavy tento gól posmelil a dostávajú sa do ďalších streleckých príležitostí. O svoje slovo v zápase sa však hlási aj český tím.

01:00
Presne po minúte hry tu však máme veľmi rýchly gól hráčov LG Bratislava. Nenápadná akcia vyústila do strely spomedzi kruhov, po ktorej sa presadil FUMAČ.
Asistencie: Ondrušek

00:24
Aktívnejšie začínajú hráči Kladna, ktorí už dvakrát ohrozili Dubnického.

00:01
Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

LG AZ Hokej Bratislava: Dubnický – Fumač, Antl, Škultéty, Takáč, Muller, Minarik, Zemeš, Teplický, Drozdík, Kanich, Miko, Mikulčík, Weber, Gago, Doskočil, Kostka, Šulc, Virág, Ondrušek, Pukalovič, Ondriska, Oravec

HBC ALPIQ Kladno: Majerníček, D. Hnízdil, Nosek, Vondrák, Pliml, Haisman, Jirotka, Šťasný, Kohout, Špaček, Dědič, M. Hnízdil, Voráček, Schnaubelt, Pražák, Ogurčák, Šícha, Soukup, Jelínek, Kudela.

Vážení športoví priatelia, vítam vás pri sledovaní ďalšieho zápasu Svetového pohára v hokejbale, v ktorom si v rámci 1. kola play off hokejky skrížia hokejbalisti LG AZ Hokej Bratislava a české mužstvo HBC ALPIQ Kladno.

City Club United Klagenfurt ( 9:1)

Jasným favoritom sú teda Bratislavčania, uvidíme, či sa papierové predpoklady naplnia alebo budeme svedkami prekvapenia. Hráči Kladna však ako obhajcovia trofeje môžu prekvapiť a určite sa pobijú o postup do medailových bojov.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 13:00.