5:0
(2:0, 2:0, 1:0)
Komentuje: Veronika Pancuráková

53:07
Obranca Christián Jaroš dostal podľa všetkého pukom rovno do tváre a putuje priamo do šantí!

51:02
Slovensko sa bude brániť! Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za podrazenie Sekera.

50:27
Kanada dala gól!
Slováci prepadli pri obrannej činnosti, pri pravej žrdi ostal úplne nepokrytý DERICK BRASSARD a po prihrávke z kruhu pohodlne skóroval. Asistencie: Corey Perry, Ryan Murray.

40:38
Slováci sa budú musieť brániť. Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za sekanie Sekera.

38:35
MARK SCHEIFELE sa po neúspešnom pokuse spred bránky nepresunul a urobil dobre. Obrovská bojovnosť mu priniesla presný zásah, ktorý dosiahol strelou v páde. Asistencie: Sam Reinhart, Mark Stone.

38:26
Scheifele dostal spoza bránky prihrávku na pravý kruh a ihneď pálil ale priestor troch žrdí trestuhodne minul.

33:56
Kanaďania využívajú presilovku a zvyšujú už na 3:0! TAYLOR HALL ostal úplne nepokrytý pred ľavou žrďou gólmana Hudáčka a vyrazený puk do odkrytej časti bránky pohodlne upratal. Asistencie: Mark Stone, Connor McDavid.

32:42
Slovensko sa bude brániť. Na dve minúty za podrazenie je vylúčený Daňo.

31:59
Slovensko sa napokon k strele predsa len dostalo! Po krížnej prihrávke pálil z pravého kruhu Bakoš, no bránku tesne minul.

27:32
Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za hákovanie Duchene.

24:40
Slovensko teraz zahodilo veľkú šancu na skórovanie! Pred bránkou ostal osamotený Dravecký, ale okamžitou strelou trafil iba brvno!

21:53
Slovensko sa bude brániť! Dravecký je vylúčený za nedovolené bránenie.

18:30
Výbirná práca Kanady prináša v závere tretiny druhý gól v Hudáčkovej sieti. Po skvelej prihrávke spoza bráky pálil úplne voľný MATT DUCHENE a náš gólman sa proti jeho strele nestihol presunúť. Asistencia: Brad Marchand.

11:46
Slovensko sa bude brániť! Na trestnú lavicu odišiel na dve minúty za podrazenie Jaroš.

11:09
Kanaďania sa ujímajú vedenia. Na útčnej modrej čiare sa do puku oprel obranca prvej formácie MORGAN RIELLY a prepálil všetko, čo mu stálo v ceste. Asistencia: Derick Brassard.

07:40
Na trestnú lavicu odišiel na dve minúty za hákovanie Cehlárik.

03:41
Slovensko si zahrá presilovku! Na tresnú lavicu smeruje na dve minúty za nedovolené bránenie Stone.