koniec LG Green Staff Bratislava – HBC Kladno
5:4
(2:2, 2:1, 1:1)
Komentuje: Tomáš Melicherčík

Do semifinále postupuje tím LG Bratislava, ktorý zdolal české Kladno najtesnejším rozdielom 5-4. Kladno síce bolo v druhej tretine lepším celkom, no práve tá rozhodla o víťazstve Bratislavy. V semifinále sa LG stretne s Oberwillom.

45:00
Kladno dáva gól!
Kozmetická úprava skóre, v poslednej sekunde strelilo gól Kladno, autorom gólu bol HNÍZDIL.
Asistencie: Kudela

44:43
Na trestnú lavicu ešte ide hráč LG Škultéty za krošček.

44:34
Kladno opäť skúša hru bez brankára.

44:20
Koniec zápase sa poriadne naťahuje, veľmi často sa hra prerušuje.

44:03
LG AZ Hokej Bratislava dáva gól!
Hráči LG pridávajú do prázdnej brány poistku k výsledku. Cez celé ihrisko sa do opustenej bránky trafil KANICH.
Asistencie: bez asistancie

43:20
Kladno hrá bez brankára!

43:09
Kladno si zobralo oddychový čas.

42:50
Kladno sa teraz dostalo do pásma svojho súpera, po strelu od modrej vzplanuli vášne pred Dubnickým.

41:45
Hra sa prelieva z jednej strany na druhú, Kladno sa nedokáže usadiť v pásme svojho súpera.

40:29
Dubnický s prehľadom kryje strelu Kladna, hráči českého tímu začínajú byť nervózni.

39:15
LG sa darí držať loptičku ďaleko od svojej brány, teraz hrajú Bratislavčania naozaj dobre.

38:04
LG je v plnom počte, Kladnu sa kráti čas na vyrovnanie.

36:56
Kladno stráca pásmo, jeden z jeho hráčov posunul bránu.

36:04
Tak som to zakríkol, Kladno dostáva možnosť presilovej hry, na trestnú lavicu ide Minárik za podrazenie na dve minúty.

35:25
Tvrdé osobné súboje pred bránou LG, všetko však v rámci pravidiel.

34:35
Problémy Kladna pri rozohrávke z vlastného pásma, Bratislavčania sa takmer dostali do šance.

33:15
Zakázané uvoľnenie LG, Kladno sa snaží stupňovať tlak.

32:10
Do útoku sa dostali hráči LG, Jirotka však bez problémov zlikvidoval strelu na svoju bránu.