Komentuje: Michal Raška

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.

Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:13.

Je konec. Inter Milán zvítězil nad Sassuolem 2:1 a upevňuje svou první pozici s náskokem jedenácti bodů před městským rivalem AC! Úvod utkání byl celkem atraktivní, neboť se ve 4. minutě dostal ke střele hostující Obiang, ale minul bránu. V 10. minutě Inter potvrdil fantastickou formu a Romelu Lukaku tak otevřel brankový účet. Ovšem následně už toho k vidění moc nebylo, protože se Sassuolo snažilo co nejvíc držet míč a pomalu něco vymyslet, ale Inter se zatáhl a nepustil soupeře do žádné šance. V 58. minutě se Filip Djuričić dostal ke střele, která minula bránu. V 67. minutě se Inter dočkal druhé branky, kterou dal Lautaro Martínez. V 85. minutě sice snížil Hamed Traorè, ale konec zápasu si už Milánští pohlídali. Lukaku mohl přidat ještě jednu branku, ale nakonec mu byl odmáván ofsajd.

90+4

90+4
Další centr Sassuola z pravé strany skončil pouze u gólmana Handanoviče.

90+4
Romelu Lukaku sice následně dává gól, ale nacházel se v době přihrávky od Sáncheze jen v ofsajdu!

90+3
Ashley Young posléze zblokoval centr z pravé strany a následuje rohový kop. Do vápna už jde také brankář Andrea Consigli.

90+3
Ovšem Achraf Hakimí místo střely ještě hledal Sáncheze, ale míč už zachytila obrana Sassuola a k vidění je pořádné drama.

90+2
Brian Oddei se snažil něco vymyslet po pravé straně a Inter tak může jít opět do rychlého brejku.

90+1
Lukáš Haraslín se sice dostal za obranu, ale tam ho skvělým skluzem zastavil Stefan de Vrij a navíc se hostující hráč ocitl jen v ofsajdu.

90
Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Vlad Chiricheş, přichází Isaac Karamoko.

90
Romelu Lukaku dostal Alexise Sáncheze do obrovské šance, ale jeho následný lob skončil nad bránou!

89
Znovu se k míči dostal slovenský fotbalista Lukáš Haraslín, ale jeho následný pokus trefil jen spoluhráče.

88
Lukáš Haraslín se dostal do vápna soupeře, ale jeho následná nabídka skončila pouze u soupeře.

87
Alexis Sánchez se dopustil pouze útočného faulu a Sassuolo získalo balón na své polovině.

86
Sassuolo okamžitě zvýšilo tempo, ale nakonec přišel faul na domácího hráče.

85
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Tak přece jenom tady máme drama, jelikož hosté snižují na 1:2! Rozhodčí už chtěl pískat faul domácího hráče na hranici vápna, ale k balónu se nakonec dostal HAMED TRAORÈ, jenž vypálil fantasticky do pravé šibenice.

84
Maxime López uviděl za nesportovní chování žlutou kartu.

83
Nakonec se exekuce přímého kopu ujal Giacomo Raspadori, ale jeho následná střela trefila jen Milana Škriniara postaveného ve zdi.