koniec Francúzsko – Slovensko
2:4
(0:1, 1:2, 1:1)
Komentuje: Lissko

Vyhrávame dnešný zápas 4:2. V prvej tretine sme sledovali vyrovnanný zápas, ale od druhej tretiny sme boli lepším mužstvom a naše víťazstvo je úplne zaslúžené. Ja sa sa vami lúčim a prajem ešte pekný večer.

59:53
Francúzsko dalo gól! Francúzi ešte pridávajú svoj druhý gól v zápase. Prepadli sme v útočnom pásme. Francúzi vyštartovali do rýchleho brejku a FLORIAN CHAKIACHVILI presnou strelou prekonal Samuela Hlavaja. Asistencie Anthony Rech.

59:08
Opäť sa píska zakázané uvoľnenie slovenského tímu.

58:36
Icing slovenského tímu.

58:21
Marko Daňo sa presadil na ľavom krídle. Jeho zakončenie trafilo Papillona do masky.

58:00
Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:06
Krásna akcia po osi Slafkovský, Nemec a Hrivík. Posledný menovaný zakončil z prvejl Papillon jeho pokus vyrazil betónom.

56:34
Martin Feherváry pokazil rozohrávku. Píska sa icing Slovenska.

55:03
Tomáš Tatar posielal prihrávku cez bránkovisko, ale nikto z hráčov puk nedokázal zasiahnúť.

54:09
Slovensko už jasne dominuje. Nemec pálil. Následne aj Slafkovský. Papillon obidva pokusy chytil.

53:46
Kelemen obkorčuloval bránu a zakončil. Pappilon bol pripravený a puk chytil.

53:26
Tim Bozon si pýtal prihrávku do brejku, ale puk nedokázal zachytiť. Píska sa icing Francúzska.

52:47
Kudrna sa s pukom na osi klziska otočil a vystrelil. Jeho strela bola zrazená mimo ľadovú plochu.

52:14
Aktuálny pomer streleckých pokusov 22:17.

51:03
Hrivík našiel prihrávkou Slafkovského, ktorý z prvej vypálil. Jeho strela tesne minula bránu Papillona.

50:03
Slovensko zostáva aj naďalej aktívne. Zvierame súpera v pásme.

48:24
Slovensko dalo gól! Pekná akcia slovenského tímu slávila úspech. MÁRIO GRMAN dostal prihrávku na modrú čiaru. Nahodil puk na bránu a jeden z francúzskych hráčov ho tečoval za chrbát Papillona. Asistencie Tomáš Tatar, Libor Hudáček.